One World Test Preparation Center
kalem

Her biri dünya genelinde en prestijli sınav olarak kabul gören SAT, ACT, TOEFL, IELTS ve diğer sınavlara hazırlık sabır, özveri ve disiplinli bir çalışma ve bu süreci iyi yönetebilecek bilgi ve birikim gerektirir. Her bir sınav kendi içinde farklı hassas ve taktik gerektiren püf noktalara sahiptir.

 

One World Test tümü sertifikalı, deneyimli yabancı ve yerli profesyonel öğretmenleri, uzman sınav danışman kadrosu ile bugüne kadar çalıştırdığı öğrencileri hedefledikleri puana taşımakta tartışmasız bir başarı sağlamıştır. Birebir özel ve küçük grup SAT, ACT, TOEFL, IELTS ve Diğer sınavlara yönelik dersler için lütfen programlarımızı inceleyiniz. İstediğiniz ders programı için "Bilgi İstek Formu"nu doldurmanız yeterlidir. Uzman eğitim danışman kadromuz sizinle en kısa zamanda irtibata geçeceklerdir.

ONE WORLD TEST Taksim ve Kadıköy sınav hazırlık merkezlerimizde SAT, ACT, TOEFL ve IELTS öğrencileri için haftaiçi ve haftasonları düzenli olarak deneme sınavları yapılmaktadır. Bu etkinlikler ile öğrencilerin, gerçek sınav öncesi durumlarını ve eksiklerini görmelerini sağlanmakta ve ONE WORLD test danışmanları eşliğinde var olan eksikliklerini kapatma şansı elde etmektedirler.

ONE WORLD Kuruluşları